Москаль прогнозує новий "паспортний скандал" на Закарпатті

  26 Вересня, 2018 19:00
  Губернатор Закарпатської області заявив, що в регіоні може початися видача чеських паспортів місцевим жителям.

  Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль вважає, що в регіоні може виникнути новий скандал у зв'язку з видачею місцевим жителям чеських паспортів.

  Коли Закарпаття входило в Українську Радянську Соціалістичну Республіку багато жителів регіону мали паспорти Чехословаччини, зазначив Москаль в ефірі одного з телеканалів.

  "І зараз у нас буде "серіал №2", тому що вже те, що ми спілкуємося, і те, що наш прес-центр моніторить все, що пишуть про Закарпаття, в тому числі Чехія, Угорщина, Словаччина, Румунія, Польща, йде питання про те, щоб надати колишнім територіям Чехословаччини подвійне громадянство (ред.)", – розповів губернатор Закарпатської області.

  "Паспортний скандал", на думку Москаля, був створений для відволікання уваги народу від соціальних проблем. Водночас, він додав, що в Україні де-факто існує подвійне громадянство.

  "Де-юре його немає, тому що парламент усунувся від цього питання... Напишіть закон. Якщо парламент визнає подвійне громадянство – відразу підуть шини, будуть крики "зрада" і тому подібне", – резюмував чиновник.

  Нагадаємо, представники партії "Національний корпус" вимагають позбавити консульських прав угорського консула, що, на їхню думку, може бути причетний до видачі угорських паспортів жителям Закарпаття.

  Теги : Чехія Геннадій Москаль Закарпатська область
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів