Москаль очолив виборчий штаб Порошенка

  21 Сiчня, 2019 11:49
  Чинний президент має офіційно оголосити про висунення у кандидати в президенти 29 січня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль став очільником виборчого штабу кандидата у президенти Петра Порошенка.

  Про це Москаль заявив у ефірі закарпатського телеканалу М-студіо, зазначивши, що він також є депутатом Закарпатської обласної ради від БПП.

  "Ще очолюю групу з 15 осіб в обласній раді Блоку Петра Порошенка "Солідарність", я очолюю осередок партійної організації Блоку Петра Порошенка «Солідарність», і ще одночасно є керівником виборчого штабу, і під кінець ще VIP-агітатором", – розповів голова Закарпатської облдержадміністрації.

  За даними джерел Mukachevo.net у центральному штабі БПП та у депутатському корпусі президентської фракції, Порошенко офіційно оголосить про висунення у кандидати в президенти 29 січня у Міжнародному виставковому центрі в Києві. Досі чинний президент не подав документи до Центральної виборчої комісії.

  Нагадаємо, під час візиту в Черкаси Порошенко назвав "москальським провокатором" місцевого мешканця, який запитав його про боротьбу з корупцією російською мовою.

  Теги : Геннадій Москаль Петро Порошенко президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів