Москаль декомунізував Закарпаття

  29 Квiтня, 2016 09:36
  В області завершено процес позбавлення від усіх комуністичних символів.

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що в довіреній йому області повністю завершений процес декоммунізації.

  Про це очільник області повідомив на своїй сторінці в Facebook.

  "Закарпаття нарешті декоммунизировано: всі Леніни, Дзержинські, Кірови, Комсомольські, Жовтневі викинуті на звалище історії. Замість них з'явилися вулиці не тільки Джона Леннона або Енді Уорхола. Область стала єдиною в Україні, в якій "декомунізовані" вулиці перейменовані на честь всіх загиблих на Донбасі героїв", - написав губернатор.

  Москаль зазначає, що не всім подобається процес декомунізації. Наприклад, у селищі Великий Березний вулицю Івана Локоти (комуністичний діяч чехословацького періоду) було перейменовано на честь бійця АТО Василя Наливайка. У цьому зв`язку Москаль отримав десятки листів від місцевих жителів, які вимагали повернути стару назву.

  Також Москаль повідомив, що в селі Клячаново Мукачівського району розпорядився перейменувати дві вулиці на честь бійців АТО. Проте сільрада розпорядження не виконала.

  "Ці приклади показують, як глибоко в'їлася комуністична пропаганда в свідомість закарпатців, і наскільки вони далекі від того, що відбувається на Донбасі", - зазначив Москаль.

  Теги : Геннадій Москаль декомунізація Закарпатська область Закарпатська ОДА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів