Москаль чекає від Супрун вибачень за наклеп

  23 Лютого, 2018 15:03
  Губернатор обґрунтував свою різку відповідь главі МОЗ Цивільним кодексом України.

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль вважає, що тимчасова очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун має вибачитися за поширення недостовірної інформації про Закарпаття.

  З такою заявою губернатор виступив після того, як низка чиновників розкритикували його за нецензурну лайку на адресу Супрун, пишуть ЗМІ.

  Москаль зазначив, що глава МОЗ безпідставно звинуватила місцеву адміністрацію у контрабанді, заявляючи про "нерозмитнення 8 тисяч доз вакцини від кору, що надійшли з Угорщини".

  За його словами, всі вакцини бельгійського виробництва було розмитнено відповідно до законодавства й передано районам області.

  Губернатор наголосив, що чекає від Супрун спростування.

  Також Москаль прокоментував свої висловлювання на сесії обласної ради, посилаючись на право відповіді, передбачене пунктом 1 ст. 227 Цивільного кодексу України.

  "Я висловив відповідь тим способом, який вважав за потрібне. Якщо пані Супрун вважає, що зачеплена її честь, гідність і ділова репутація, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу моїх висловлювань", - резюмував він.

  Нагадаємо, 22 лютого Москаль виконуючу обов'язки голови МОЗ Уляну Супрун назвав "єб***тою", обурений її словами про "контрабандні" вакцини від кору.

  Теги : Геннадій Москаль закарпаття уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів