Між АП та "Народним фронтом" ведеться боротьба за контроль над банківською сферою – політолог

  21 Листопада, 2018 18:03
  Олексій Якубін вважає, що АП та "Народний фронт" борються один з одним за контроль над державними банками.

  Політолог Олексій Якубін заявив, що справа проти народного депутата від "Волі народу" призупинена, оскільки між Адміністрацією президента (АП) і "Народним фронтом" ведеться боротьба за контроль над банківською сферою.

  Про це політолог повідомив у коментарі для golos.ua, зазначивши, що АП та "Народний фронт" борються один з одним за контроль над державними банками.

  "Сама по собі ситуація з державним "Ощадбанком", який контролюється "Народним фронтом", показує, що йде боротьба за контроль над державними банками. Не виключаю, що в "Народному фронті" порахували, що в майбутньому буде розкручена провокація, пов'язана з тим, щоб поміняти керівництво "Ощадбанку", – пояснив Якубін.

  За його словами, те, що зараз відбувається зі справою Березкіна, є спробою заморозити ситуацію, щоб в майбутньому не піднімалися питання про зміну керівництва держбанків. Політолог зазначив, що після націоналізації "Приватбанку" і банкопаду держава контролює понад 50 відсотків банківського сектора.

  "Напередодні виборів, контроль над цією сферою посилиться. Так як це одна зі сфер, яка до сих пір генерує певний ресурс, який може бути використаний напередодні виборів. Між Банковою і "Народним фронтом" ведеться боротьба за те, хто з них буде контролювати цю сферу", – резюмував політолог.

  Нагадаємо, Верховна Рада не підтримала подання генерального прокурора Юрія Луценка на позбавлення недоторканності народного депутата від групи "Воля народу" Станіслава Березкіна.

  Теги : Адміністрація Президента Ощадбанк Народний Фронт березкін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів