"Мертві душі" теж проголосують: у виборчих списках знайшли Захарченка та "Гіві"

  25 Березня, 2019 15:47
  Лідерів бойовиків знайшли в реєстрі українських виборців.

  Екс-ватажок "ДНР" Олександр Захарченко і бойовик Михайло Толстих ("Гіві") продовжують значитися в реєстрі виборців України. Про це свідчать дані реєстру українського виборців, передає strana.ua.

  Зокрема, в список громадян України, які мають право проголосувати за президента, включений Михайло Толстих. Той самий командир батальйону "Сомалі", відомий по позивному "Гіві", загинув рано вранці 8 лютого 2017 року в своєму робочому кабінеті в Донецьку. Його постійна виборча дільниця – №141380, будинок науки і техніки локомотивного депо Іловайська Донецької області.

  Крім того, ЦВК України розраховує, що 31 березня заповнить бюлетень і колишній лідер "ДНР" Олександр Захарченко. 31 серпня політик і його охоронець загинули в кафе "Сепар" під час вибуху бомби. Його виборча ділянка розташована на вул. Колодіна в Донецьку.

  Проблема з неможливістю виключити "мертві душі" з реєстру виборців не нова. Справа в тому, що українська влада не має офіційної інформації про народжених та померлих в невизнаних "ДНР" і "ЛНР", що дає необмежений простір для фальсифікацій на майбутніх виборах.

  Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України закуповує для Національної гвардії водомети для розгону демонстрацій, сховавши покупку в державне оборонне замовлення.

  Теги : ДНР Віталій Захарченко Гіві президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів