Мати Зеленського звинуватила Порошенка у "брудній грі" проти її сина

  9 Квiтня, 2019 09:56
  Римма Зеленська заявила, що чинний президент намагається "знищити" шоумена.

  Мати кандидата в президенти Володимира Зеленського Римма вважає, що її сина "поливають брудом" в інтересах його опонента Петра Порошенка. Чинний президент намагається "знищити" шоумена, розповіла в інтерв’ю для Громадського Римма Зеленська.

  "Скільки можна поливати брудом людину? ...По цих усіх каналах один тільки бруд ллють. Вигідно, я вважаю, Порошенку. Він же просто його знищує. Якась має бути культура, я розумію, у людини все-таки. Хіба можна людині так поводитися? То в нього немає програми, то в нього немає людей у команді, то що він "кремлівський", – заявила мати кандидата в президенти.

  За її словами, "з цими виборами вона почуває себе погано", адже ніколи не чула про свого сина стільки бруду та незаслужених звинувачень.

  "Володя закінчив школу з двома четвірками, університет. За освітою він – юрист, а не артист. Чому з нього роблять якогось д*біла"? Йому не потрібні гроші, Володя – забезпечена людина. Він хоче, щоб в Україні усе змінилося, щоб молодь не виїжджала за кордон, щоб закінчилася війна. Просто він не може дивитися, як у нас люди живуть", – пояснила Римма Зеленська.  Раніше повідомлялося, що  Зеленський не здаватиме повторно аналізи.

  Теги : Петро Порошенко президентські вибори Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів