Мангер заплатив за вбивство Гандзюк базою відпочинку – прокуратура

  14 Лютого, 2019 19:23
  Представники звинувачення стверджують, що Мангер передав базу відпочинку Левіну, який зараз переховується за кордоном, як частину оплати за організацію вбивства Гандзюк.

  Голова Херсонської облради Владислав Мангер заплатив за вбивство активістки Катерини Ганзюк, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист. Про це під час засідання суду заявили представники обвинувачення, передає Українська правда.

  За словами прокурора, Мангер дав вказівку юристу Андрію Мурашкіну передати базу відпочинку Олексію Левіну, який зараз переховується за кордоном, як частину оплати за організацію вбивства Гандзюк. Прокурор уточнив, що договір був підписаний за тиждень до нападу на активістку.

  Представники звинувачення додали, що база відпочинку, яка складається з готелю і 57 номерів була передана Левіну за символічну вартість в розмірі 500 гривень на місяць договірним строком на 7 років.

  Сам Мурашкін, який також захищає Мангера в суді, назвав звинувачення брехнею. За словами юриста, комплекс передали його фірмі для управління через те, що зараз через бази відпочинку тривають суди і конфлікти між колишніми і нинішніми власниками. Він додав, що база фактично так і не була передана Левіну.

  Нагадаємо, в СБУ назвали повним абсурдом заяву Мангера, який звинуватив генерала служби Данила Доценка в організації вбивства Гандзюк.

  Теги : Херсонська область Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів