Мангер розкритикував Порошенка за звільнення Гордєєва

  7 Квiтня, 2019 17:00
  Чиновнику не сподобалося, що президент повівся на вимоги активістів.

  Підозрюваний в убивстві активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер розкритикував президента Петра Порошенка за звільнення голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва на вимогу активістів.

  Про це Мангер повідомив в Facebook.

  Мангер прокоментував інформацію про те, що Порошенко запевнив представників ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" в тому, що задовольнить відставку Гордєєва.

  "Отже, голова ХОДА буде звільнений президентом не з причин професійної діяльності, а тому, що... купка "активістів" наполягла на цьому.

  Потурати лише якійсь купці осіб, більшість з яких, я впевнений, Катерину навіть не знали, це, як мінімум, неправильно. Я не прихильник "Солідарності" – це очевидно. Але Ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає подив. Звільнити Гордєєва лише з примусу спільноти "ХЗКГ?" – це зрада людини, яка вірно Вам служила!", – написав Мангер.

  За словами чиновника, такими рішеннями президент дозволив будь-якому "угрупованню" вирішувати питання державного значення, призначати своїх людей та впливати на уряд.

  Також Мангер назвав активістів ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" горластими, нахабними та безпринципними.

  Нагадаємо, 5 квітня Гордєєв написав на ім’я президента заяву на звільнення за власним бажанням.

  Теги : Петро Порошенко Андрій Гордєєв Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів