Мангер може бути причетний до нападу на ще одного активіста – Найєм

  15 Лютого, 2019 14:38
  Підозрюваний у замовленні вбивства Гандзюк може бути причетний до нападу і побиття журналіста в Херсоні.

  Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, підозрюваний у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк, може бути причетний до нападу і побиття журналіста Сергія Нікітенка в Херсоні.

  Про це в соціальній мережі Facebook повідомив адвокат Гандзюк Масі Найєм, оприлюднивши дані з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  "Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого сьогодні вночі суд заарештував як підозрюваного в організації вбивства Гандзюк, може бути причетний до ще одного злочину", – написав Найєм.

  Він зазначив, що в рамках розслідування нападу на херсонського журналіста Никитенка слідчі поліції просили суд дозволити доступ до даних мобільних операторів, посилаючись на те, що їм відомо, хто може стояти за нападом.

  За словами Найєма, якийсь свідок повідомив правоохоронцям, що був присутній при розмові між Мангером і його помічником, кримінальним авторитетом Олексієм Левіним, в якій обговорювався цей напад.

  Суд дав дозвіл на доступ до наявних у розпорядженні мобільних операторів даних про телефонні з'єднання Левіна.

  Нагадаємо, у ході засідання суду зачитали розшифровку допиту підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк.

  Теги : Масі Найєм Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів