Люстрація Зеленського торкнеться і членів команди президента – Стефанчук

  11 Липня, 2019 19:06
  За словами представника глави держави, закон буде поширюватися на всіх осіб, незалежно від того, в якій команді вони знаходяться.

  У разі ухвалення відповідної ініціативи президента Володимира Зеленського через люстрацію пройдуть і члени його команди.

  У цьому запевнив представник глави держави у Верховній Раді Руслан Стефанчук, виступаючи з трибуни парламенту 11 липня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Немає у нас питань, пов'язаних з тим, команда це президента чи ні. У випадку підтримки Верховною Радою цього закону він буде поширюватися на всіх осіб, незалежно від того, в якій команді вони знаходяться", – заявив він, відповідаючи на питання депутатів.

  Зокрема, мова йшла про Олександра Данилюка, який наразі займає посаду секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО), новопризначеного глави наглядової ради "Укроборонпрому" Айвараса Абромавічуса, і заступника голови Адміністрації президента Вадима Пристайка.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський запропонував поширити люстрацію на свого попередника Порошенка, його топ-чиновників та чинних нардепів.

  Теги : люстрація Айварас Абромавічус Олександр Данилюк Володимир Зеленський Руслан Стефанчук Вадим Пристайко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів