Ляшко заявив, що має амбіції стати спікером Ради

  10 Червня, 2019 14:34
  За словами політика, він хоче навести "порядок і дисципліну" у парламенті, як у своїй команді.

  Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що хоче стати головою новообраної Верховної Ради.

  Про це Ляшко сказав журналістам у понеділок після закінчення з'їзду партії, передає Укрінформ.

  "У нас є амбіція стати головою Верховної Ради нового парламенту. І своє ключове завдання, яке я бачу на посаді голови парламенту, – це ліквідація 250 депутатів, скорочення їх чисельності до 250, наведення порядку, щоб не було кнопкодавства, не було прогулів, щоб не ратиці свої сунули до бюджетного корита, а пальчики підкладали під сенсорну кнопку і голосували. І щоб порядок був, як у моїй команді. Отакий порядок і дисципліну наведу у новій Верховній Раді", – заявив Ляшко.

  За його словами, "у президії українського парламенту при Ляшку не буде жодного ні кума Путіна, ні інших тих, які сьогодні рвуться до парламенту".

  Лідер "Радикальної партії" також заявив, що його політична сила – в опозиції до президента Володимира Зеленського і добиватиметься відновлення миру в Україні через перемогу.

  "Моє ключове завдання – це перемога над бідністю і відновлення миру в Україні. Справедливого миру через перемогу, а не поразку, як пропонує нинішня влада. Ми в опозиції до Зеленського, ми в опозиції до політики поразки і капітуляції, і ми не дамо нікому в парламенті прийняти закони, які в українців заберуть мову, заберуть землю, легалізують терористів, легалізують особливий статус для Донбасу, легалізують реванш Москви", –заявив Ляшко.

  Нагадаємо, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко оприлюднив список кандидатів від політичної сили на вибори до Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада Ляшко Радикальна партія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів