Луценко з’явився на допит у НАБУ

  15 Липня, 2019 16:47
  Прямуючи до детектива, генпрокурор оминув бюро перепусток, де на нього чекали адвокати родичів вбитих правоохоронців.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко з’явився на допит у Національне бюро розслідувань України (НАБУ) у зв'язку з його рішенням про передачу кримінального провадження щодо учасника Євромайдану Івана Бубенчика іншому складу прокурорів.

  Про це повідомляє Громадське з посиланням на прес-секретарку Луценка Ларису Сарган, яка теж прибула у НАБУ.

  Зазначається, що Луценко прийшов на допит, оминувши бюро перепусток, де на нього чекали адвокати родичів працівників правоохоронних органів, вбитих під час Революції Гідності.

  Серед адвокатів, які чекали на Луценка, був присутній представник матері загиблого беркутівця Семесюка Олександр Горошинський. За його словами, він є ініціатором цього допиту і має право бути на ньому присутнім, однак його до детектива не пустили.

  На брифінгу після допиту Луценко заявив, що не може повідомити подробиці, оскільки підписав документ про нерозголошення.

  При цьому він зазначив, що Бубенчик і далі обґрунтовано підозрюється в особливо тяжких статтях.

  "Анжела Стрижевська, яка на чолі нової групи прокурорів, вступила у справу, розглянула підозру і дещо змінила кваліфікацію. Підкреслюю слово "дещо". Розмови адвокатів про те, що хтось когось укрив, змінив тяжкість – чисті бульбашки", – сказав він.

  Нагадаємо, Сарган назвала виклик Луценка на допит до НАБУ реваншем.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко допит НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів