Луценко заявив, що ніколи не "прогинався" і не "прогнеться" за будь-яку посаду

  23 Травня, 2019 15:57
  Очільник ГПУ зробив висновок, що він має продовжувати працювати на своїй посаді, бо, на його думку, ефективність боротьби з корупцією відомства висока.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що він "ніколи не прогинав і не прогне хребта за будь-яку посаду".

  Про це Луценко сказав у своєму відеозверненні на сторінці в Facebook.

  "Я ніколи не прогинав і не прогну хребта за будь-яку посаду. Для мене всі вони тимчасові. До відповідальності готовий!", – запевнив Луценко.

  Він намалював схему роботи Генпрокуратури, Нацполіції, Державної фіскальної служби, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України. Луценко порівняв ефективність їх роботи з роботою Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  На його думку, ефективність боротьби з корупцією Генпрокуратури висока, а НАБУ – нульова.

  З цього Луценко зробив висновок, що він повинен продовжувати працювати, а директор НАБУ Артем Ситник повинен бути звільнений у першу чергу.

  "Ми працювали, працюємо і будемо працювати ефективно в рамках того, що закон дозволяє нам. САП і НАБУ явно не справилися з поставленими задачами. При чому хочу сказати, саме НАБУ, яке багато говорить, але показує нульовий результат, керівник якого призначається указом президента, з моєї точки зору, має відповісти за провал боротьби з високопоставленою корупцією першим. Ми працюємо далі", – підкреслив Луценко.  Нагадаємо, раніше екс-генпрокурор Віктор Шокін розповів, що генеральний прокурор Юрій Луценко випрошував посаду у колишнього президента Петра Порошенка, стоячи "на колінах" і обіцяючи "робити все, що завгодно".

  Теги : корупція ГПУ СБУ Юрій Луценко Артем Ситник НАБУ ДФС Нацполіція ДБР САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів