Луценко вичитував Кулика за підозри оточенню Порошенка: Ти що, мізками поїхав?

  18 Квiтня, 2019 16:07
  За словами генпрокурора, підозри були внесені в реєстр з порушенням процедури.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, як відреагував на інформацію про те, що прокурор Костянтин Кулик напередодні першого туру виборів президента вручив підозри людям з оточення чинного глави держави Петра Порошенка.

  Про це він розповів в інтерв'ю виданню theBabel.

  Йдеться про екс-главу Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, його заступника Олексія Філатова, екс-главу Національного банку України (НБУ) Валерію Гонтареву і співвласника інвесткомпанії ICU Костянтина Стеценка (ICU управляє активами Порошенка).

  "Дійсно, за два дні до першого туру президентських виборів пан Кулик... приходить до мене і кладе інформацію по структурі підозр у справі Сергія Курченкв – це: 1 200 сторінок. Там 2 500 томів... Каже мені: "Вам текст не сподобається". Добре, давай дивитися. 1 200 сторінок я не можу прочитати, тому я дивлюся структуру. Перевертаю сторінку, а там написано, що в рамках цієї справи вже оголошені підозри 97 людям, в тому числі Ложкіну, Філатову, Гонтаревій і Стеценку", – зазначив Луценко.

  За його словами, зроблено це було в порушення процедури.

  "Я говорю – коли це ти встиг? Він каже – сьогодні. Я питаю – а ти їх допитував? Він каже – ні, я їх викликав на наступний тиждень, а підозри вислав поштою. Я говорю – Костя, КПК не моя сильна сторона, але навіть я знаю, що ти повинен людину спочатку викликати, потім ще раз зателефонувати, а потім якщо вона ухиляється, то тоді можна поштою. Він каже – а я вже в реєстр заніс. Я говорю – послухай, це ж порушення процедури, – розповів Луценко. – Кажу – ти що, мізками поїхав? Навіщо ти все це робиш за два дні до президентських виборів? Він каже: можливо і поїхав!".

  При цьому генпрокурор додав, що в підсумку всі підозри були зняті з реєстру як помилково внесені.

  Нагадаємо, Порошенко пригрозив прокурору Кулику кримінальною відповідальністю.

  Теги : ГПУ Порошенко Борис Ложкін Юрій Луценко гонтарева Курченко підозра олексій філатов Віталій Кулик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів