Луценко з Насіровим допомагають рейдерам захопити АЗС "БРСМ-Нафта"

  2 Листопада, 2016 18:22
  За посередництва органів влади у країні відбирають приватну власність.

  Обшуки, проведені представниками Генеральної прокуратури та ДФС в структурах компанії "БРСМ-Нафта" по всій Україні, організовано депутатами Верховної Ради з метою заволодіти майном мережі АЗС.

  Про це заявив на прес-конференції директор департаменту стратегічного маркетингу мережі "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук, передає кореспондент UA1.
  "Люди, яки цим керують, займають вагомі посади в нашій державі і віддають накази Роману Насірову та Юрію Луценку", – зазначив Мельничук.

  За його словами, працівники Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби порушили багато норм закону. У "БРСМ-Нафта" шоковані заявою Генпрокурора щодо передачі майна компанії Міністерству енергетики та вугільної промисловості.

  "Повертаючись до заяви генпрокурора на своїй сторінці у Facebook, стосовно того, що потрібно націоналізувати мережу та передати її в Міненерго. Як таке може бути? Це грубе порушення! Про які тоді інвестиції в нашу країну може йти мова? Якщо приватну власність руками органів влади можна забрати будь-коли", – прокоментував представник мережі "БРСМ-Нафта".

  Також в компанії заявили, що обшуки в мережі АЗС "БРСМ-Нафта" відбулись з багатьма порушеннями. Як стверджує юрист Людмила Машкіна, постанову про обшук видав Шевченківський районний суд Києва. За словами юриста, документ ніби написано "під копірку" – не вказано ані адрес проведення обшуків, ані виконавців.

  "Слідчий, який мав би виконати ухвалу суду, уповноважив це на третіх осіб. Тобто уповноважив когось, зробити щось, оскільки в постанові немає конкретних даних, як цього вимагає законодавство України", – розповіла Машкіна.

  Також вона зазначила, що під час обшуку оперативні співробітники вимикають камери відеоспостереження, щойно заходять в приміщення. Юрист переконана, що це робиться задля того, аби матеріали неможливо було зафіксувати та долучити до справи в суді.

  За словами директора департаменту "БРСМ-Нафта" Олександра Мельничука, наразі готується оскарження постанови Шевченківського суду, а також звернення щодо дій судді до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

  Згідно зі статистикою компанії, наразі заблоковано роботу 41 автозаправної станції та однієї нафтобази.

  Слід зазначити, що мережа "БРСМ-Нафта" увійшла в топ-100 платників податків за підсумками першого півріччя 2016 року.

  Як повідомлялося раніше, генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook заявив, що обшуки у групі компаній "БРСМ-Нафта" проходили у рамках розслідування кримінальної справи про ухилення від сплати близько 1 млрд гривень податків.

  За словами Луценка, відповідно до рішення суду в 21-й області України накладено арешт на обладнання 3 нафтобаз, 41 автозаправної станції та 4 офісних приміщень.

  Теги : ГПУ Міненерго постанова Юрій Луценко обшуки БРСМ-Нафта ДФС насіров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів