Луценко отримав 750 тис. грн від бухгалтера "Київська Русь" напередодні банкрутства банку

  15 Сiчня, 2019 14:05
  У Фонді вважають, що гроші повернули депутату назад, але вже поза банком.

  Народний депутат від "ВО "Батьківщина" Ігор Луценко перерахував 750 тис. гривень головному бухгалтеру банку "Київська Русь" напередодні банкрутства структури.

  Про це інформує Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

  У Фонді помітили, що перерахунок коштів за день до введення в банк тимчасової адміністрації: коли банківські платежі не проводилися, і вкладники не мали доступу до своїх коштів.

  На думку фахівців, цей маневр був завчасно запланований, а кошти, перераховані бухгалтеру банку, поза банком були повернуті депутату. Крім того, угода не відображена в декларації.

  У Фонді зазначають, що за встановленим фактом розпочато перевірку Національним антикорупційним бюро України та відкрито кримінальне провадження за недостовірні відомості у декларації.

  До слова, банк "Київська Русь" (Київ) працював з 1996 року і входив у групу великих банків. У 2015 року Нацбанк прийняв рішення відкликати ліцензію та ліквідувати "Київську Русь". З березня 2015 року у банку працювала тимчасова адміністрація.

  Нагадаємо, під час процедури ліквідації російського банку "ВТБ" Фонд гарантування фізосіб виявив виведення 105 млн гривень.

  Теги : корупція банк Ігор Луценко НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів