Луценко: маємо матеріали на 20 нардепів, які незаконно беруть компенсацію на житло

  19 Листопада, 2018 17:47
  За словами очільника ГПУ, зі свого "депутатського життя" він пам’ятає, що нардепи не найбідніші люди.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко не виключає, що найближчим часом може вносити нові подання на народних депутатів, зокрема, на тих, хто незаконно отримує грошову компенсацію на житло у Києві.

  Про це він сказав після засідання регламентного комітету, відповідаючи на питання, чи готуються нові подання на нардепів, передає Українська правда.

  "Я оголошу про подання, коли підпишу їх після експертизи юридичного департаменту. Однак раз я вже сьогодні депутатам проанотував, то скажу і вам, що сьогодні в ГПУ – і наскільки я знаю, і в САП – є матеріали, по яких у нас буде досить складна ситуація. Це понад 20 народних депутатів, які отримують компенсацію за житло, маючи при цьому житло в Києві та в зоні 30 кілометрів", – сказав Луценко.

  Він додав, що зі свого "депутатського життя" пам’ятає, що депутати не найбідніші люди.

  "(Ті, хто бере незаконно компенсацію – Ред.) належать фактично майже до всіх фракцій. Тому як буде (збиратися – Ред.) кворум комітету з їхньою необхідністю утримуватися від голосування через конфлікт інтересів, перебуваючи в одній фракції з фігурантом, мені важко сказати. Доведеться ходити або по одному, або відразу виходити до зали Верховної Ради", – зазначив Луценко.

  Як повідомлялося раніше, 120 нардепів-мільйонерів отримують компенсацію за житло в Києві. Крім того, ще 25 нардепів мають житло в Києві або елітному передмісті.

  Теги : ГПУ депутати Юрій Луценко подання САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів