Людей Захарченка відсторонили від керівництва "ДНР", а владу захопив Пушилін

  8 Вересня, 2018 12:19
  У нинішнього керівника "республіки бойовиків" була образа на вбитого.

  Після вбивства керівника бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка від влади в організації були відсторонені всі його люди, в тому числі в.о. глави Дмитро Трапезников, повідомляє BBC.

  Зазначимо, що після смерті Захарченка Трапезников керував угрупуванням, але мав розбіжності з правою рукою убитого Олександром Тимофєєвим. Також проти в.о. виступив Кремль, який бачив на чолі "республіки" більш гнучкого главу "Народної ради" Дениса Пушиліна.

  При цьому, у Пушилін був ображений на Захарченка, який усунув його від влади і призначив переговірником в Мінську.

  Переворот в рядах бойовиків Пушилін провів за допомогою свого "Народної ради" та "генпрокуратури". Спочатку прокурори зробило заяву про відсторонення Трапезникова і людей Захарченка, а потім "народна рада" затвердила Пушиліна на посаду глави "ДНР".

  Після призначення Пушиліна на Тимофєєва завели кримінальну справу за привласнення власності найбільшого підприємства АПК і провели обшуки в "міністерстві доходів і зборів".

  Також Пушилін звільнив Тимофєєва і ще п'ятьох міністрів, після чого колишня права-рука Захарченко втік з сім'єю в Росію. Також в РФ втік колишній радник вбитого ватажка Олександр Казаков.

  Нагадаємо, що 31 серпня в окупованому Донецьку в кафе "Сепар" був убитий ватажок незаконного збройного формування "ДНР" Олександр Захарченко. Бойовики стверджують, що їх ватажка вбили Сили спеціальних операцій України.

  Теги : ДНР Пушилін олександр захарченко Дмитро Трапезніков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів