Лещенко заявив, що прийде на допит до ГПУ і вимагає зняти з себе недоторканність

  15 Травня, 2019 08:45
  За словами нардепа, своїми діями генеральний прокурор "вкидає" українську державу в конфлікт.

  Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що піде на допит до Генеральної прокуратури і готовий розкрити джерело, з якого отримав частину "чорної бухгалтерії", але тільки на допиті у прямому ефірі. Також він вимагає зняти з нього депутатську недоторканність.

  Про це повідомляє Громадське.

  "Якщо Луценко дозволяє собі використовувати цю справу для того, щоб зберегти місце генпрокурора, щоб отримати захист в оточенні американського президента, немає жодної проблеми, якщо суспільство буде бачити з усіх боків цю історію", – наголосив депутат.

  За словами Лещенка, своїми діями генеральний прокурор "вкидає" українську державу в конфлікт, який розпалюється між республіканською і демократичною партіями в США.  Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко назвав народного депутата Сергія Лещенка "політичним скунсом" і заявив, що він "прямо втручався в американські вибори". Глава ГПУ також пригрозив нардепу викликом на допит.

  У свою чергу сам Лещенко заявив, що готовий отримати підозру від Генпрокуратури за умови, що очільник відомства Юрій Луценко теж стане об’єктом розслідування.

  Теги : США ГПУ сергій лещенко Юрій Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів