Лещенко пояснив, у чому перевага Саакашвілі над іншими українськими політиками

  16 Серпня, 2017 13:20
  Лідер "Руху нових сил" на відміну від інших українських політиків може показати результати своєї роботи на посаді президента Грузії.

  Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі на відміну від інших українських політиків може показати результати своєї роботи на посаді президента Грузії.

  Про це він заявив у ефірі одного з телеканалів.

  "Знаєте, в чому перевага і, напевно, унікальність Саакашвілі? В тому, що в нього, на відміну від українських діячів, є що показати. Наші ж розповідають, що ось ми, крадучи, будемо будувати, та ще й реформи проводити. А пред'явити як би нічого. А в Саакашвілі – будь ласка. Дві години на літаку, і ви можете побачити, як змінилася Грузія", – наголосив Лещенко.

  Нардеп зазначив, що навіть після відходу Саакашвілі від влади зміни у Грузії нікуди не поділися. Історична місія реформатора, на його думку, повинна полягати у тому, що "ти працюєш не на користь свого імені, а того, що ти після себе залишиш".

  Лещенко додав, що президент Петро Порошенко бачить в Саакашвілі ворога, оскільки вважає його особистим політичним суперником.

  "Тому, звичайно, присутність Саакашвілі в Україні насправді благо, якби його не розглядали як безпосереднього конкурента. І на Саакашвілі знайшли зачіпку – це паспорт", – висловив переконання нардеп.

  Нагадаємо, російський пранкер Олексій Столяров, відомий на прізвисько "Лексус", розіграв главу МВС Грузії Георгія Мгебрішвілі. Результат розіграшу показав, що грузинська влада відверто боїться ситуації, при якій, Україна передасть їм Саакашвілі.

  Теги : Саакашвілі сергій лещенко Петро Порошенко Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів