Лещенко: Глава Одеської філії АМПУ Ткачук причетний до корупції з буксирами порту

  12 Червня, 2019 16:51
  Нардеп зауважив, що призначення Ткачука на керівні посади Одеського порту стало можливим завдяки прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

  Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що керівники Одеського морського торгового порту (ОМТП), зокрема глава Одеської філії АМПУ Ігор Ткачук, займаються махінаціями з державними буксирами, завдаючи державному порту і державі великі збитки.

  Про це Лещенко повідомив у ефірі 24 телеканалу у програмі Чесна політика.

  За його словами, в корупційній схемі із держбуксирами замішаний особисто Ткачук, який раніше був депутатом Вінницької міськради. Нардеп зауважив, що призначення Ткачука на керівні посади Одеського порту стало можливим завдяки прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

  Лещенко нагадав, що в одеський порт зайшла невідома приватна компанія "Екофлот", яка почала надавати буксирні послуги за допомогою портофлоту, орендованого в Одеського порту за істотно заниженими ставками.

  "Ставка погодинної оренди становила для компанії не більше $400, тоді як ринкова вартість – удвічі більше. Для проводки одного судна потрібно в середньому три години і два буксири. Таким чином, одна буксирна операція цієї маловідомої компанії "Екофлот" коштувала мізерні $2,4 тис., тоді як судновласники платили за таку операцію до мінімум $10 тис. На рівному місці збиток держави тільки на одній буксирній проводці – $7,5 тис.", – зазначив нардеп.

  Він повідомив, що зараз фірму "Екофлот" замінила інша маловідома приватна структура – "Прайм Едженсі", один із співзасновників якої – племінник Ігоря Ткачука.

  Як відомоЛещенко не потрапить до списку партії "Слуга народу" на дострокових парламентських виборах.

  Теги : сергій лещенко одеський порт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів