Корупція в оборонці: Шарій показав документи про причетність заводу Порошенка до махінацій

  7 Березня, 2019 10:57
  У документах показано, що "Київський бронетанковий завод" купував у "Ленінської кузні" продукцію, яку підприємство Порошенка не виробляє.

  Відомий блогер Анатолій Шарій в зв'язку з корупційним скандалом в "Укроборонпромі" пред'явив докази того, що підприємство чинного президента Петра Порошенка "Ленінська Кузня" було задіяно в розграбуванні держбюджету України. Відповідні документи в YouTube показав медіаексперт Анатолій Шарій.

  У документах за 2016 рік показано, що "Київський бронетанковий завод" купував у "Ленінської кузні" продукцію, яку підприємство Порошенка не виробляє. Зокрема, колісні редуктори, роздаткові коробки, лебідки і провідні мости.

  Крім того, Шарій показав акт контролю "Київського бронетанкового заводу", в якому було зазначено, що продукція від "Ленінської кузні" не може бути прийнята до виробництва через відсутність печатки заводу-виробника і ознак б/у-шності.

  "Невже Петро Олексійович особисто брав участь в розграбуванні тієї самої армії, про яку він зараз розповідає на кожному своєму виступі, розповідаючи, як він сам підняв роздягнену армію. Петро Олексійович, невже ви брали участь в цьому всьому? А якщо не брали участь, то як в цьому брало участь ваше підприємство?", – підкреслив медіаексперт.  Нагадаємо, Порошенко заявив, що Рада національної безпеки і оборони ініціює міжнародний аудит державного концерну "Укроборонпром".

  Теги : Укроборонпром Шарій Петро Порошенко Ленінська кузня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів