Конспіратор Петренко намагається приховати неробочі стосунки зі своїм замом

  13 Лютого, 2017 10:46
  Глава Мін'юсту пройшов квартал пішки, щоб сісти в джип з Севостьяновою.

  Міністр юстиції Павло Петренко був помічений під час здійснення справжнього відволікаючого маневру, щоб непомітно від журналістів сісти в машину, де на главу Мін'юсту чекала його заступник Наталія Севостьянова.

  Про це повідомляє "Страна".

  Павло Петренко давав прес-конференцію разом зі своєю заступницею Наталією Севостьяновою в інформаційному агентстві "Укрінформ". Після закінчення зустрічі з журналістами Севостьянова сіла в джип Toyota Sequoia, який стояв біля виходу з інформагентства.

  Міністр Петренко приєднався до своєї заступниці, пройшовши один квартал пішки, аби залишитися непоміченим. Нагадаємо, раніше в ЗМІ неодноразово з'являлася інформація про роман між міністром і його замом.

  Слід зазначити, що згаданий автомобіль не вказано в декларації ані міністра, ані його заступника. Раніше Петренка було помічено на джипі Toyota Land Cruiser, а потім на седані Toyota Camry. Також він задекларував легковий Volkswagen Golf і джип Land Rover. У декларації Наталії Севостьянової вказано три авто: седан Toyota Solara, джипи Lexus і Porsche Cayenne.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко декларація Наталія Севостьянова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів