Кононенко пожалівся, що програв через чорний піар та українців

  26 Липня, 2019 11:39
  Бізнес-партнер Порошенка заявив, що програв через спрямовану проти нього компанію та українців, які віддали владу в одні руки.

  Народний депутат Ігор Кононенко програв вибори на Київщині через чорний піар і бажання українців віддати всю владу в одні руки.

  Про це він заявив в інтерв'ю виданню Українська правда.

  "Причини поразки дві. По-перше, масив чорного піару проти мене, дуже інтенсивного. Один із відомих національних каналів на протязі двох місяців спочатку два рази на тиждень, а останні два тижні – кожен день присвячував мені у прайм-тайм мінімум 20 хвилин. І вся ця інформація була негативна.

  По-друге, чому я не виграв. Сприймайте це як напівжарт, але мені здається, що громадяни України вирішили віддати всю владу в одні руки, щоб потім ніхто не казав, що йому не вистачає повноважень. Це таке колективне рішення більшості громадян нашої країни", – заявив Кононенко.

  Прізвище кандидата не мало значення, головне – партія, від якої він йшов, вважає Кононенко.

  "Працював тренд "старе-нове", а конкретне прізвище кандидата не мало значення. Тому багато кандидатів, які пройшли від партії-лідера, могли навіть не вести кампанію на окрузі. Це були абсолютно нові, невідомі обличчя, але людей це не цікавило", – заявив нардеп.

  Нагадаємо, Ігор Кононенко програв на 94-му окрузі представнику партії "Слуга народу" Олександру Дубинському  з результатом 40,94% (30 781 голосів) проти 12,01% (9 036 голосів).

  Теги : Порошенко вибори цвк Ігор Кононенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів