Комітет ВР просить ЄС не давати Україні грошей

  18 Сiчня, 2018 13:40
  Таким чином глава комітету бореться за виплати пенсій жителям Донбасу.

  Голова комітету Верховної Ради з прав людини Григорій Немиря направив в ЄС лист з проханням вплинути на виплату пенсій жителям окупованих територій Донбасу.

  Про це повідомляє "Європейська правда".

  Народний депутат відправив лист єврокомісару з питань розширення Йоганнесу Гану та до голови представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі, де він просить внести в умови нової програми макрофінансової допомоги для України відновлення виплати пенсій громадянам на окупованих територіях.

  Таке дивне прохання обумовлене тим, що станом на кінець 2017 року, понад 600 тисяч українців, які перебувають на непідконтрольною території, не отримують пенсії.

  "Звертаюся до вас з проханням під час обговорення можливості введення нової програми макрофінансової допомоги для України включити в список попередніх умов внесення до порядку денного Верховної Ради України законопроекту №6692 і позитивне вирішення цього питання", – написав політик.

  Немиря пояснює, що законопроект щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян був підтриманий ключовими комітетами ВРУ. Законопроектом передбачається, що пенсіонери, які проживають на окупованих територіях, будуть отримувати пенсії, стаючи на облік в пенсійному фонді на підконтрольній території, через українську банківську систему, але без необхідності оформлення довідки переселенця.

  Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що зниження курсу гривні відбувається через відсутність траншей Міжнародного валютного фонду.

  Теги : Донбас ЄС пенсії гроші Григорій Немиря
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів