Комітет Ради відмовився підтримувати подання Зеленського про звільнення Луценка

  18 Червня, 2019 16:04
  Глава комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності зазначив, що у поданні не вказано законних підстав і не наведено висновків кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

  Президент Володимир Зеленський у своєму поданні не вказав законні підстави для звільнення генерального прокурора Юрія Луценка.

  Про це повідомив глава Комітету Верховної Ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, передає РБК-Україна.

  За його словами, комітет не має наміру підтримувати президентську ініціативу. Кожем'якін повідомив, що в поданні не зазначено законні підстави і не наведено висновки кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

  Глава комітету пояснив, що законними підставами для звільнення Зеленського є або заява самого генпрокурора, або подання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів або Вищої ради правосуддя, або наявність заборгованість по сплаті аліментів.

  Крім того, Зеленський не вказав, хто буде доповідачем з цього питання на комітеті.

  "Підкомітет сьогодні розглядав подання. І він проти розглядати це подання на засіданні комітету. 90% членів комітету не голосуватимуть за подання. Якщо я його завтра поставлю до порядку денного комітету, депутати не прийдуть, і кворуму не буде (ред.)", – розповів Кожем'якін.

  Нагадаємо, представник президента в парламенті Руслан Стефанчук заявив, що всі законопроекти президента Володимира Зеленського зняті з розгляду Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада Юрій Луценко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів