Коломойський розповів, які нардепи просилися до партії Зеленського

  8 Травня, 2019 10:57
  Бізнесмен нагадав, що новообраний президент під час передвиборчої кампанії обіцяв привести до влади нові обличчя.

  Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що до нього дзвонило багато народних депутатів з проханнями потрапити в команду новообраного президента Володимира Зеленського.

  Про це Коломойський розповів у інтерв'ю для Bihus.Info, зазначивши, що Зеленський під час передвиборчої кампанії обіцяв привести до влади нові обличчя.

  На думку бізнесмена, така позиція новообраного президента створює певні обмеження.

  "Я вважаю, що історія з "новими обличчями" дає деякі обмеження. Ти можеш взяти якогось спеціаліста, але тоді виникає питання – це нове обличчя чи старе. Коли ти зробив тезу "нові обличчя", то ти заганяєш себе в якісь обмеження, які потім політично буде важко долати", – пояснив Коломойський.

  Він розповів, що до нього багато хто дзвонить з проханнями потрапити в команду Зеленського.

  "Наприклад, Антон Яценко дзвонив і запитував: “А можна мені бути новим обличчям, я пластичну операцію зроблю. З “Відродження” мінімум половина складу дзвонила. З “Блоку Петра Порошенка” ніхто не дзвонив. Навіть з УКРОПу ніхто не дзвонив. Олександр Шевченко запитував, яка буде система виборів. Тимошенко не дзвонила, я вважаю, вона засмучена", – зазначив бізнесмен.  НагадаємоКоломойський заявив, що повернеться в Україну після офіційного оголошення Володимира Зеленського президентом України.

  Теги : Коломойський Володимир Зеленський "Слуга народу"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів