Коломойський планує повернутися в Україну, якщо переможе Зеленський

  18 Квiтня, 2019 08:29
  Водночас олігарх запевняє, що в разі обрання ного президента не збирається впливати на те, кого призначати на посади.

  Бізнесмен Ігор Коломойський, який наразі живе в Ізраїлі, повернеться до України, якщо в другому турі виборів президента перемогу здобуде Володимир Зеленський.

  Про це він сам заявив в інтерв’ю програмі "Схеми".

  Коломойський зазначив, що мав плани повернутися ще до першого туру виборів, однак у зв’язку із тим, яка гостра політична боротьба відбувається, вирішив не робити цього, аби "не нервувати нікого в Україні".

  На запитання, чи планує він радити Зеленському, олігарх відповів, що даватиме поради лише в разі, якщо той сам у нього запитає.

  Коломойський також заперечив, що має намір впливати на те, кого призначати на посади.

  "Ні, у мене таких планів немає. Ми маємо ж бути чесними перед собою. Якщо ми хочемо перезавантаження – воно має початися насамперед із себе. Тобто, якщо ми будемо впливати чи тиснути, чи радити – маю на увазі, робити пропозиції, від яких неможливо відмовитися – ну, тоді ми нічого не досягли. Просто вчергове обманули сорок мільйонів людей і будемо чекати на нове падіння донизу", – заявив бізнесмен.

  Нагадаємо, бізнесмен Ігор Коломойський не вважає чинного президента України Петра Порошенка успішним політиком. Він також переконаний, що Порошенко повинен дати дорогу іншим політикам.

  Теги : Коломойський Схеми Володимир Зеленський президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів