Коломойський має у США бізнес-імперію – ЗМІ

  18 Сiчня, 2019 17:43
  У Коломойського є два бізнес-партнери, через яких олігарх володіє низкою активів по всій Америці.

  Український олігарх Ігор Коломойський є власником активів у США, вартість яких може сягати сотень мільйонів доларів.

  Про це пише Новое время.

  Компанія Коломойського та партнерів "Optima Management" на скупку тамтешніх активів офісної нерухомості витратила понад 250 млн доларів.

  У 2011 році головний актив Коломойського – готель "Westin" на 472 кімнати – "Optima" придбала за 9 млн доларів у американському банку "Lehman Brothers".

  У реконструкцію цього готелю український олігарх з партнерами вклали 64,5 млн доларів.

  Партнерами Коломойського у Сполучених Штатах є вихідці з єврейської громади штату Флорида Мордехай Корф і Урі Лейбер.

  Бізнес-партнери живуть у Маямі та інвестували разом з Коломойським у нерухомість в Клівленді, сталеварний комбінат в Огайо, завод з виробництва засобів для очищення сталі "Felman Productions" у Вірджинії, а також низку переробних підприємств в Америці.

  Урі Лейбер входить до наглядової ради "Укрнафти". Міноритарною часткою там володіє Коломойський.

  Один з активів у Маямі – компанія, що володіє правом видобутку марганцевої руди в Грузії. Однак у 2017 році Грузія ввела на виробництво свого адміністратора, бо видобуток марганцю наніс шкоди екології.

  За даними джерел НВ, обидва партнери підтвердили ФБР свій бенефіціарний зв’язок із Коломойським та його американськими активами. Однак відмовилися спілкуватися на цю тему, як і сам олігарх.

  Нагадаємо, бізнесмен Ігор Коломойський у кінці листопада 2018 переїхав зі Швейцарії до Ізраїлю, оскільки проти нього відкрило справу американське ФБР, а ізраїльське громадянство дозволяє йому розраховувати на захист місцевої влади

  Теги : Коломойський США активи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів