Коболєв заплатить штраф за відмову назвати всіх, хто отримав премії

  25 Вересня, 2018 09:53
  Глава правління "Нафтогазу" надав неповну відповідь на депутатський запит.

  Шевченківський районний суд Києва оштрафував главу правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва на 1,7 тис. гривень за відмову надати інформацію з переліком осіб, які отримали премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі над публічним акціонерним товариством "Газпром", передають Українські Новини.

  У серпні апарат Верховної Ради склав протокол про притягнення Коболєва до відповідальності в зв'язку з тим, що голова "Нафтогазу" надав неповну відповідь на депутатський запит Сергія Власенка (фракція "Батьківщина").

  Суд встановив, що у відповіді Коболєв не вказав правову підставу для виплати премій, а також перелік осіб, щодо яких правління компанії прийняло рішення про виплату премій у зв'язку з перемогою в арбітражі.

  У зв'язку з цим суд визнав Коболєва винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 188-19 (невиконання законних вимог депутата) Кодексу про адміністративні правопорушення, і наклав на нього штраф на користь держави в розмірі 1,7 тис. гривень. Також суд постановив стягнути з Коболєва судовий збір в розмірі 352 гривень.

  Як відомо, за призупинене рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з російським "Газпромом". керівництву НАК "Нафтогаз України" були нараховані премії на суму 46,3 млн доларів 

  За фактом такого щедрого преміювання чиновників "Нафтогазу" Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу. Розслідувати роздачу в "Нафтогазі" захмарних премій взялося також Національне антикорупційне бюро

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв Сергій Власенко премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів