Кличко відібрав землю у Нацполіції на користь наближених забудовників

  5 Серпня, 2019 13:17
  Будівництво ЖК "Рибальський" стало можливим завдяки затвердженому Київрадою Детальному плану території.

  Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження Київської міськдержадміністрації щодо зміни цільового призначення ділянки на вулиці Електриків, 25-Ж.

  Про це повідомляється на сайті КМДА у понеділок, 5 липня.

  Як відомо, ця ділянка перебуває у постійному користуванні Головного управління Нацполіції у м. Києві. Цим розпорядженням, підписаним 1 липня, припинено використання ділянки площею 0,47 га для експлуатації елінгу мотокатерів, яку ГУ НП у м. Києві отримало у постійне користування у 2012 році за рішенням Київради.

  У документі сказано, що новим цільовим призначенням землі є будівництво і обслуговування житлових будинків.

  На ділянці Нацполіції буде побудовано одну із черг ЖК "Рибальський", девелоперами будівництва якого є SAGA Development і Perfect Group. Власником SAGA Development є Андрій Вавриш, екс-заступник директора Департаменту містобудування КМДА. Perfect Group пов’язують із екс-чиновником Міноборони та Мінрегіону Дмитром Ісаєнком, який обрався у Верховну Раду за списком "Опозиційної платформи – За життя".

  Будівництво ЖК "Рибальський" на півострові Рибальський стало можливим завдяки затвердженому Київрадою у вересні 2016 року Детальному плану території (ДПТ). Цей ДПТ був розроблений на основі договору, який підписали Вавриш, який на той момент ще працював у КМДА, і пов’язані з ним особи.

  Раніше Кличко заявив, що буде скаржитися в суди і європейським партнерам у разі свого звільнення.

  Теги : Віталій Кличко КМДА будівництво Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів