Кличко розкрив свої стосунки з адвокатом Трампа

  2 Серпня, 2019 11:50
  Мер Києва має хороші стосунки з Рудольфом Джуліані біля 15 років.

  Міський голова Києва Віталій Кличко знайомий з  адвокатом американського президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані біля 15 років.

  Про це Кличко заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

  “З Джуліані ми знайомі приблизно 15 років. Він є одним із найуспішніших мерів в історії Нью-Йорка, великого мегаполісу. Він, насправді, неодноразово давав поради про те, які напрями необхідно розвивати в місті, як це краще робити. У нас із ним дуже хороші стосунки. Джуліані є великим другом України, це також ні для кого не секрет. Я говорив з ним по телефону, він запропонував мені прилетіти, зустрітися”, – розказав Кличко.

  Мер Києва також зазначив, що йому не потрібна "криша".

  “Мені "криша" не потрібна, але нам потрібні партнери. Без підтримки наших партнерів, тих країн, які бачать Україну демократичною, Україна сьогодні б не існувала. Ми б були частиною великої Російської імперії, це теж не секрет. Я вдячний європейцям і американцям, які в той важкий момент підтримували нас фінансово, допомагали в реалізації реформ. І твердо переконаний, що ми повинні йти тим же шляхом, який пройшли країни Східної Європи”, – заявив Кличко.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо можливих порушень і зловживань столичної влади при будівництві так званого пішохідного мосту.

  Теги : Київ Віталій Кличко Дональд Трамп Рудольф Джуліані
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів