Кинули як лоха: Янукович про угоду з європейськими міністрами у 2014 році

  6 Лютого, 2019 17:02
  Екс-президент заявив, що вірив у виконання угоди про врегулювання кризи в Україні, яка була підписана 21 лютого 2014 року.

  Екс-президент Віктор Янукович вважає, що глави міністерств закордонних справ європейських країн його "кинули, як лоха", не виконавши умови угоди про врегулювання кризи в Україні. Про це Янукович повідомив під час прес-конференції в Росії, зазначивши, що вірив у виконання угоди про врегулювання кризи в Україні, яка була підписана 21 лютого 2014 року, передає УНІАН.

  Говорячи про угоду про врегулювання ситуації в Україні, він нагадав, що представник Росії Володимир Лукін, який був присутній на переговорах, не підписав цей документ.

  "Я розмовляв із ним 20 і 21 лютого. Він сидів за столом переговорів. На жаль, він був правий, він мені сказав: "Невже ви вірите, що ці угоди будуть виконані?". Я сказав: "Так. Я хочу вірити в те, що на такому рівні, коли приїжджають міністри закордонних справ європейських держав і підписують документ, на такому рівні вони обов'язково будуть виконані", – розповів Янукович.

  За його словами, у протилежному випадку європейські дипломати себе б дискредитували та повинні були понести за це відповідальність.

  "На жаль, я помилився, а Лукін був правий. Як це можна назвати? Мене обдурили, зрадили. Або, як кажуть просунуті українські політики, які себе такими вважають, мене кинули як лоха", – додав Янукович.

  Раніше повідомлялося, що Янукович вважає чинного президента Петра Порошенка "професійним брехуном" й очікує від нього фальсифікацій на виборах.

  Теги : Янукович Євромайдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів