Касирка та безробітний: "Батьківщина" отримала мільйонні внески від фейкових донорів

  28 Лютого, 2019 15:23
  У 2018-му люди і фірми перевели на рахунки "Батьківщини" понад 130 млн гривень.

  У другому півріччі 2018 року на рахунки "Батьківщини" через підставних осіб надійшли мільйони гривень. Журналісти програми "Наші гроші" з’ясували, що в другій половині 2018 року люди і фірми перевели на рахунки "Батьківщини" понад 130 млн гривень.

  За інформацією журналістів-розслідувачів, десятки українців з невеликих міст та селищ жертвували політсилі Юлії Тимошенко по 150 і більше тис. гривень. У ході розслідування було встановлено найбільших донорів "Батьківщини". Ними виявилися: касирка супермаркету у передмісті Києва, безробітний мешканець Сум, його землячка, яка працює на автомийці і фіктивне підприємство, записане на методистку з дитячого садочка в Умані.

  Журналісти поспілкувалися з "донорами" і більшість із них заявила, що вперше чує про свої пожертви. Це вказує на використання партією персональних даних українців з метою легалізації коштів, отриманих невідомим шляхом.

  За словами однієї з жертводавців, внести 150 тис. гривень на рахунки "Батьківщини" її попросила певна людина з місцевого осередку партії.

  Зазначається, що у коментарі авторам розслідування сама лідерка партії Юлія Тимошенко заявила, що інформація про фіктивних донорів може бути провокацією СБУ.

  За другою версією Тимошенко – люди щиро жертвують кошти, але не хочуть говорити про це публічно, оскільки бояться за своє життя, бо в Україні нібито немає демократії.  Нагадаємо, у Запоріжжі представники правоохоронних органів обшукують волонтерів штабів Тимошенко, вилучають агітаційну продукцію.

  Теги : юлія тимошенко Батьківщина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів