Кабмін включив у наглядову раду "Укрексімбанку" довірену особу Азарова – ЦПК

  29 Травня, 2019 12:49
  Призначений у наглядову раду австрієць має низку одіозних контактів – із сином Азарова, Курченком і Мураєвим.

  Кабмін призначив членів наглядової ради “Державного експортно-імпортного банку України”, серед яких – австрієць Пауль Торстен, що керує фірмою сина Миколи Азарова.

  Про це інформує Центр протидії корупції.

  Зазначається, що компанія “GEOLOG Oil & Gas Trading GmbH”, якою керує Торстен, підконтрольна сину Азарова Олексію та пов’язана з олігархом-втікачем Сергієм Курченком.

  В Україні Пауль Торстен є співзасновником ряду компаній, зокрема і ТОВ “Альтеп”. Ця фірма дісталась Торстену, так би мовити,  "у спадок" від Азарових.

  Окрім близькості до Курченка й Азарова, Пауль Торстен дуже близький до родини нардепа VII і VIII скликань Євгена Мураєва.

  Австрієць разом з батьком Мураєва є співзасновником декількох українських компаній. І саме ці компанії нового члена наглядової ради держбанку Пауля Торстена  фігурують у декількох кримінальних провадженнях українських правоохоронців.

  Згідно з рішенням Кабміну, до виконання обов’язків члена наглядової ради держбанку Пауль Торстен  приступить з 14 червня 2019 року.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів вивів з державної власності Калуську теплоелектроцентраль (ТЕЦ), яка знаходиться в Івано-Франківській області.

  Теги : Олексій Азаров Курченко Кабмін ЦПК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів