Інавгурація Зеленського: На церемонію біля Ради зібралося кілька сотень людей

  20 Травня, 2019 09:55
  Для новообраного президента перед входом до парламенту розстелили червону доріжку.

  Вранці в понеділок, 20 травня, у Верховній Раді має відбутися церемонія інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

  Станом на 9:00, до парламенту почали прибувати запрошені дипломати і почесні гості, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Був помічений спікер Верховної Ради Андрій Парубій, який прийшов пішки в оточенні охорони. А виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заходила до будівлі під крики "Ганьба!".

  Поруч з парламентом зібралися учасники "95-го кварталу". Вони мають намір дивитися трансляцію церемонії на вулиці разом з іншими. Станом на 09:30, у Маріїнському парку зібралося кілька сотень глядачів.  Завершуються останні приготування, зокрема, перед входом до Ради для нового президента розстелили червону доріжку.

  Як відомо, новообраний президент складе присягу українському народу на урочистому засіданні Верховної Ради. У парламент же Зеленський відправиться з Маріїнського парку. Раніше він запросив усіх бажаючих долучитися до цієї ходи.

  Теги : Верховна Рада Володимир Зеленський інавгурація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів