Хто це такий? Він мені не цікавий: Порошенко заперечив свій зв'язок з екс-суддею Чаусом

  1 Серпня, 2019 13:22
  Експрезидент зазначив, що ніколи за свою каденцію не давав команди будь-яким органам чи особам кого-небудь заарештовувати і "пишається цим".

  Колишній президент Петро Порошенко заперечує свій зв'язок із колишнім суддею Дніпровського районного суду Києва Миколою Чаусом, підозрюваним у корупції.

  Про це Порошенко повідомив в інтерв'ю Українській правді.

  "Хто це такий? Він мені не цікавий. Послухайте, будь ласка! Я ніколи в житті не бачив, не чув, не дзвонив, не спілкувався з паном Чаусом. Не знаю його, на щастя. Думаю, що й не буду знати. Від слова "зовсім". Це просто відповідь на всі ці питання. Ніколи в житті я цього пана не знав, не зустрічався, не говорив по телефону, не переписувався і не знав його імені до тих пір, поки воно не з'явилося в газетах. Крапка", – запевнив Порошенко.

  Експрезидент зазначив, що ніколи за свою каденцію не давав команди будь-яким органам чи особам кого-небудь заарештовувати і "пишається цим".

  "У нас заарештовує не СБУ, а суд. І це є особливості демократичної держави. Я був обраний президентом України не для того, щоб заарештовувати. Бо для цього є інші органи. Якщо ви вважаєте, що функція президента – заарештовувати, і це виправдовується або пояснюється запитом суспільства, то це не запит на справедливість. Це запит на помсту. Звичайно, що ми могли би робити багато речей, але це точно не відповідальність президента. Це відповідальність слідчих органів, прокуратури, НАБУ і інших. Я ніколи не подзвонив, нікому не сказав за всю свою каденцію, я навіть не уявляю собі це "візьми і заарештуй". І пишаюся цим", – підкреслив Порошенко.

  Нагадаємо, раніше екс-голова Нацполіції Вінниці Антон Шевцов заявляв, що охорона колишнього президента Петра Порошенка організувала втечу колишнього судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса в Молдову.

  Теги : Петро Порошенко микола чаус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів