Холодницький розповів, в якому разі піде у відставку

  9 Серпня, 2018 21:39
  Добровільне звільнення глави САП можливе за двох обставин.

  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що піде у відставку з посади лише у двох випадках.

  Про це він сказав в ефірі Радіо НВ.

  "Я піду у відставку в двох випадках: коли закінчиться термін повноважень або коли я прийму це рішення сам", – зазначив очільник САП.

  При цьому він зауважив, що не може коментувати твіти дипломатичних установ. Йдеться про допис посольства США в Україні у Twitter, в якому прокурорів, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, закликали добровільно йти у відставку.  Холодницький додав, що не знає, чи цей твіт містив натяк саме на нього (у ньому не було прямо вказано прізвище Холодницького – ред.), а не був загальним твердженням, оскільки "слідчі, які заради сміху читають протоколи НСРД (негласних слідчих-розшукових дій – ред.) журналістам, теж повинні йти у відставку або сісти у в’язницю".

  Нагадаємо, коментуючи зафіксовану під час прослуховування його кабінету нецензурну лайку, Назар Холодницький визнав, що "є грішок". Відтоді, як стверджує глава САП, на різні робочі питання він реагує "зважено" і "літературною" мовою.

  Теги : відставка Назар Холодницький САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів