Холодницький про звіт для Зеленського: Не було ніяких списків, кого садити

  10 Червня, 2019 14:00
  Глава САП повідомив, що президент не давав йому і Ситнику списків осіб, яких необхідно залучити до відповідальності, а також не озвучував жодних побажань.

  Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що президент Володимир Зеленський не ставив чітких і жорстких рамок щодо звіту антикорупційних відомств про виконану роботу.

  Про це Холодницький повідомив під час інтерв’ю, зазначивши, що президент обіцяв не захищати корупціонерів нинішньої влади, передає Українська правда.

  "ЗМІ трохи перекрутили – ніякі дедлайни ні президент, ні будь-хто інший не може нам ставити... Тобто до стінки нас президент не ставив, дедлайни не виставляв, була розмова про те, що у всіх нас є три місяці, щоб показати зміни в державі", – розповів глава САП.

  За його словами, президент запропонував йому й директорові Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артему Ситнику бути частиною цих змін. Холодницький зазначив, що президент гарантує незалежність антикорупційних органів. Він додав, що президент не давав йому і Ситнику списків осіб, яких необхідно залучити до відповідальності, а також не озвучував жодних побажань.

  "Були запевнення в підтримці незалежності, у тому, що якщо хтось з нової влади стане фігурантом або, тим більше, підозрюваним, то ніякого захисту з боку президента не буде", – повідомив глава САП.

  НагадаємоХолодницький за квітень отримав 280 тис. гривень зарплати, що більше на 100 тис. гривень порівняно з попереднім місяцем.

  Теги : НАБУ Назар Холодницький Володимир Зеленський САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів