Холодницький про нецензурну лайку: Є грішок

  9 Серпня, 2018 17:46
  За словами глави САП, зараз він реагує на різні робочі питання "зважено" і "літературною" мовою.

  Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький прокоментував свою нецензурну лайку під час спілкування з колегами, що потрапила на запис пристрою негласного прослуховування в його кабінеті.

  Про це він сказав в ефірі Радіо НВ.

  "Є грішок. Знаєте, при моїй роботі, нехай кине в мене камінь той, хто не лається, коли у нього щось не виходить. Розумієте, у мене є шість відділів, в кожному відділі по п'ять прокурорів, і, як правило, вони не приходять до мене зі своїми якимись здобутками. Як правило, всі приходять (з такими заявами – Ред.) "Шеф, допоможіть, тому що в нас капець". І коли ти вникаєш в матеріали (справ – Ред.): "А чому ми таке допускаємо? Чому так сталося?", – то іноді без "гарячого слівця" просто не обходиться. Але це робиться, звичайно ж, не публічно", – пояснив він.

  За словами Холодницького, зараз він реагує на різні робочі питання "зважено" і "літературною" мовою.  Нагадаємо, раніше глава НАБУ Артем Ситник заявляв, що очільник САП Назар Холодницький мстить детективам НАБУ за його прослуховування, порушуючи проти них справи.

  Теги : робота Назар Холодницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів