Гройсман йде у відставку

  20 Травня, 2019 19:01
  За словами очільника Кабміну, він прийме відповідне рішення одразу після проведення у середу, 22 травня, чергового засідання уряду.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що прийняв для себе рішення подати у відставку.

  Про це він сказав на брифінгу у понеділок, 20 травня.

  "Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом", – сказав очільник Кабінету Міністрів.

  За його словами, він "прийме для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання уряду".

  Щодо підсумків своєї роботи він зазначив, що йому "не соромно за те, що вдалось зробити" і наскільки адекватною була реакція на всі виклики, які стояли перед урядом.

  "За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності і для України вцілому. Хочу також сказати про те, що на сьогодні Україна у доброму стані, маємо валютні резерви понад 20 мільярдів доларів, ми маємо на єдиному казначейському рахунку 57 мільярдів гривень", – сказав прем'єр.

  Він також розповів про проведені реформи, підвищення мінімальної зарплати, забезпечення фінансування українського війська та інші здобутки.

  "Після того, як був обраний новий президент, я сказав про те, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. Я запропонував президенту і парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, які зроблять Україну сильнішою. Президент обрав інший шлях", – сказав голова уряду.

  Він також наголосив, що Зеленський "сьогодні своєю заявою взяв на себе всю відповідальність перед тими майбутніми загрозами, які є на порядку денному".

  Гройсман запевнив, що країна є для нього "надзвичайно важливою", подякував всім за спільну роботу і висловив переконання, що у новому парламенті спільно з однодумцями сформує професійну команду, з якою спільно робитиме зміни в Україні.  Як повідомлялося раніше, відразу після інавгурації президента України Володимира Зеленського екс-глава держави Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман і спікер парламенту Андрій Парубій зібралися на зустріч.

  Теги : відставка Кабмін Володимир Гройсман Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів