Гройсман доручив місцевій владі знизити тариф на тепло для населення

  5 Березня, 2019 12:56
  Прем’єр-міністр має намір встановити тариф на тепло для населення на рівні нижче ніж 1400 гривень/Гкал.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив місцевій владі встановити тариф на тепло для населення на рівні нижче ніж 1400 гривень/Гкал. Відповідне доручення він дав під час селекторної наради, передають Українські Новини.

  За його словами, наразі уряд має працювати над енергомодернізацією, енергоефективністю і приведення ціни тепла за сьогоднішньої ціни на газ до менше ніж 1400 гривень/Гкал.

  Гройсман зазначив, що за однієї для всіх ціни на постачання газу тарифи на тепло у різних містах є різними: в Івано-Франківську 1312 гривень/Гкал, а в Луцьку – 1852 гривні/Гкал.

  Крім того, прем’єр доручив органам місцевого самоврядування підготувати детальні плани установлення лічильників теплової енергії з метою досягти 100% обліку. Також Гройсман розповів про необхідність звернення уваги на умови контрактів, які укладаються між споживачами і постачальниками комунальних послуг.

  НагадаємоОкружний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову Кабінету міністрів про формування ціни на газ, яка втратила чинність у 2018 році.

  Теги : Кабінет Міністрів тарифи на газ Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів