Гриценко: Гринів ще у 2014 році з’ясував, що я для Порошенка – головний конкурент

  29 Сiчня, 2019 23:07
  На думку лідера "Громадянської позиції", політтехнологи Порошенка намагаються заплямувати його чесне ім’я.

  Кандидат у президенти від партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив, що політтехнологи чинного президента Петра Порошенка ще у 2014 році з’ясували, що він – головний конкурент гаранта.

  Про це Гриценко розповів в інтерв’ю виданню ГОРДОН.

  "Я не людина бізнесу, я державницька людина. Якщо у мене щось і є, то це – чесне ім’я, професійність, результати роботи, а вони (політтехнологи - ред.) по них б’ють. Я знаю, чому вони це роблять. Тому що біля нинішнього президента є такий Ігор Гринів – головний технолог. Він сказав: "Олексію Петровичу, ми вже не відмиємось, давайте його заплямуємо". От чим вони займаються", - відповів на запитання Дмитра Гордона про начебто розкрадене майно військових.

  За словами лідера "Громадянської позиції" політтехнологи Порошенка з’ясували, що він для чинного президента – головний конкурентах, тому пробують дискредитувати Гриценка в очах виборців.

  "Я бачив Гриніва у 2004 році. Я бачив, як він працює, як працює з тими, хто є політичним конкурентом. От він подивився ще в 2014 році, що головний конкурент для Петра Олексійовича це я. Це не завищена самооцінка. Знайдіть хоч одне опитування, а Олексій Петрович проводив три хвилі чотирма службами, коли він оприлюднив результат другого туру зі мною. У нього він був і він не оприлюднив, бо там були найгірші показники. Вони вияснили, хто для них головний опонент, і на цих виборах дивляться. За що Гриценка поважають, вони дивляться. Так, справді був толковий міністр, чесний, військові поважають, реформи. Давайте зробимо це навпаки: "Він кончений, він розікрав, він знищив",  - резюмував він.

  Нагадаємо, раніше Гриценко назвав Ющенка безвідповідальним і згадав, як ніч змушений був писати передвиборчу програму для кандидата, який про це забув.

  Теги : Порошенко вибори Анатолій Гриценко Ігор Гринів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів