ГПУ припинила "щемити" фірму "Тедіс Україна" після працевлаштування туди сина Луценка

  11 Вересня, 2018 16:29
  Штраф тютюнового монополіста зменшився майже в 10 разів, а виручка перевищила показник 2015 року.

  Генеральна прокуратура України втратила інтерес до тютюнового монополіста ТОВ "Тедіс-Україна" (раніше ТК "Мегаполіс-Україна") після того, як компанія взяла на роботу сина генерального прокурора Юрія Луценка – Олександра.

  Про це написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Бондаренко.

  Він нагадав, що після Євромайдану компанією "Тедіс-Україна", заснованою російським зброярем Ігорем Кесаєвим та сім’єю українського екс-президента Віктора Януковича з метою штучного створення монополії на ринку сигарет для отримання надприбутку, зацікавилася прокуратура.

  Зокрема, на компанію мали накласти антимонопольний штраф у розмірі до 10% від її обороту, тобто на суму 3,77 млрд гривень, оскільки виручка "Тедіс-України" у 2015 році становила 37,7 млрд гривень.

  Українські бенефіціари тютюнової компанії, за словами Бондаренка, не розгубилися в цій ситуації й працевлаштували у себе сина генпрокурора.

  В результаті, зауважує він, ГПУ почала закривати кримінальні справи проти ТОВ "Тедіс-Україна", а штраф зменшився майже в 10 разів. Виручка монополіста у 2017 році вже становить 47,7 млрд гривень.

  Олександр Луценко, своєю чергою, отримує зарплатню у компанії в 173 тис. гривень.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко тютюновий ринок Олександр Луценко Тедіс-Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів