Готова попрацювати криголамом: Богословська вирішила йти у президенти

  27 Липня, 2018 12:56
  Інна Богословська вважає, що наступні президентські вибори в Україні будуть історичними, бо країна вже вичерпала минулий ресурс розвитку.

  Екс-"регіоналка" Інна Богословська заявила про намір балотуватися в президенти України. Про це Богословська повідомила на своїй Facebook-сторінці, зазначивши, що "готова попрацювати криголамом".

  За її словами, наступні президентські вибори в Україні будуть історичними, бо країна вже вичерпала минулий ресурс розвитку.

  "Я твердо вирішила не тільки іти на ці вибори, а перемогти на цих виборах. Я іду свідомо тільки на один термін. Ми маємо два завдання: навести лад у країні… і відкрити двері для тих молодих, які мають прийти у владу. Вони самі цього зробити не зможуть", – повідомила Богословська.

  Це звернення Богословська озвучила українською мовою, а продовжила розмову в блозі російською та українською.  Нагадаємо, український артист Андрій Данилко заявив, що не проти ідеї взяти участь у президентській кампанії в Україні вслід за музикантом Святославом Вакарчуком та коміком Володимиром Зеленським.

  Теги : Партія регіонів президентські вибори Богословська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів