Голова РСУ звинуватив Рябошапку у тиску на судову систему – той подасть до суду

  21 Червня, 2019 16:54
  Голова Ради суддів попросив ГПУ і ДБР звернути увагу на втручання Рябошапки у судову систему.

  Голова Ради суддів України (РСУ) Олег Ткачук заявив про тиск на судову систему з боку заступника голови Адміністрації президента Руслана Рябошапки.

  Відповідну заяву опублікувала прес-служба Ради.

  За словами Ткачука, до нього вночі та зранку надійшла інформація про те, що головам судів телефонують з вимогою зірвати проведення засідання Ради суддів.

  Також Ткачук розповідає, що 19 червня "спроба підірвати довіру до здатності судової влади самостійно вирішувати внутрішні проблеми" була продемонстрована під час зустрічі Руслана Рябошапки та заступника голови РСУ Вадима Бутенка.

  У своїй заяві Ткачук звернувся до Володимира Зеленського, Генпрокуратури і ДБР "із вимогою вжиття термінових заходів з метою попередження тиску посадових осіб офісу Президента України на суддів та судову владу, а також притягнення винних осіб до відповідальності".

  Водночас у коментарі Українським новинам Руслан Рябошапка відповів, що заява Ткачука є "абсолютною дурістю" і відповіддю на ініціативу Зеленського переглянути результати судової реформи.

  Рябошапка також підтвердив зустріч із Бутенком, але тільки з метою обговорити судову реформу і включити його до складу робочої комісії.

  "За свої слова він має відповісти. За цю брехню, яку він поширює проти Президента і його команди. Він за це відповість. Природно, в судовому порядку", – сказав він.

  Нагадаємо, раніше Рябошапка повідомляв, що президент Володимир Зеленський ухвалив створення експертної групи для оцінки результатів проведеної судової реформи.

  Теги : судова реформа руслан рябошапка Рада суддів України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів