Главу ФФУ Павелка викрили у виведенні одного мільйону через офшор

  19 Жовтня, 2018 13:57
  ФФУ закупила обладнання для виробництва трави на суму 6 млн доларів, переплативши за товар 20% від його вартості.

  Народний депутат та голова Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко пов'язаний із зареєстрованою в Об’єднаних Арабських Еміратах офшорною компанією, через яку з бюджету ФФУ вивели більше одного мільйона гривень.

  Саме через офшорну компанію дочірня структура ФФУ закупила обладнання для виробництва трави на суму 6 млн доларів, йдеться у програмі Схем.

  За інформацією журналістів, в грудні 2016 року Андрій Павелко літав в Об’єднані Арабські Емірати, де провів зустріч з номінальним директором компанії S.D.T FZE Мохамедом Кайедом.

  Журналісти оприлюднили документи на підтвердження того, що принаймні в частину контрактів була закладена переплата у 20%, через що на рахунках офшору нібито осіло більше мільйона доларів.

  Павелко заявляв, що нічого не знає про офшор і не зміг згадати його назви. Згодом спільну фотографію глави ФФУ з директором офшору, громадянином ОАЕ журналісти знайшли на сторінці Каєда у Facebook.

  Пізніше Павелко заявив, що на зустрічі з номінальним директором арабського офшору "не було жодних переговорів", а зустріч відбулася за ініціативи Каєда, який хотів обговорити можливість розширення співробітництва між Україною та ОАЕ і проведення футбольних турнірів у Еміратах.

  За даними "Схем", фірма S.D.T FZE закуповувала іноземне обладнання для заводу, яким володіє ФФУ, а потім із націнкою 20% перепродувала його українській компанії "ФФУ Продакшн", яку заснувала ФФУ.

  Керівництво ФФУ заперечує свою причетність до схеми із залученням арабського офшору і стверджує, що послугами офшору порекомендував скористатися основний партнер проекту – німецька Polytan.  НагадаємоНаціональне антикорупційне бюро розпочало розслідувати корупційну схему в Федерації футболу України, яка була використана при будівництві футбольних полів.

  Теги : БПП ФФУ Схеми Андрій Павелко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів