Глава Окружного суду Вовк назвав справу проти нього "особистою помстою" Ситника

  31 Липня, 2019 20:42
  Павло Вовк вважає, що справа проти нього і суддів ОАСК є "політичною".

  Глава Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк заявив, що справа Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) щодо суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) – це особиста помста директора НАБУ Артема Ситника через рішення суду.

  Про це Вовк написав на Facebook, відзначивши, що справа проти нього і суддів ОАСК є "політичною".

  "Я переконаний, що крім аргументів, які я і мій захист вже озвучили, це ще й особиста помста Ситника за рішення ОАСК, яке встановило його протиправне втручання у вибори президента США", – розповів глава ОАСК.

  За словами Вовка, ОАСК встановив, що "Ситник як керівник Центрального антикорупційного відомства перевищив свої посадові повноваження, грубо порушив законодавство України, в результаті чого став інструментом зовнішньополітичних процесів і втрутився в формування зовнішньої політики України".

  Вовк додав, що такі дії директора НАБУ завдали шкоди інтересам держави.

  "Для підтвердження своїх слів додам, що президент США Трамп публічно висловлювався, що офіційний Київ намагався саботувати його виборчу кампанію і вимагав від тодішньої української влади негайно розслідувати факти протиправних дій Ситника", – повідомив Вовк.

  Він вважає, що глава відомства особисто зацікавлений в дискредитації суддів Окружного суду і хоче уникнути відповідальності за свої дії.

  Нагадаємо, Вовк заявив, що про повістку в Генеральну прокуратуру він дізнався з поста прес-секретаря генпрокурора Юрія Луценка Лариси Сарган в соцмережі.

  Теги : Артем Ситник НАБУ Окружний адміністративний суд Павло Вовк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів