Глава фракції БПП Герасимов намагався прорватися на прямий ефір "1+1"

  1 Березня, 2019 11:01
  Телеканал розцінює дії народного депутата як спробу тиску та маніпуляцій.

  Голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов намагався потрапити на прямий ефір суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" каналу "1+1", незважаючи на те, що його участь не була підтверджена редакцією.

  Як йдеться в повідомленні ток-шоу на сторінці у Facebook, згідно з концепцією програми, цей ефір був кандидатським, тобто до участі були запрошені саме кандидати на пост президента, а також експерти у галузі.

  "Про це пана Герасимова було проінформовано заздалегідь. Незважаючи на це, нардеп приїхав до студії та спробував потрапити на ефір. Примітно, що до його прибуття біля знімального майданчика ток-шоу з'явилась знімальна група Прямого каналу. Під час прямого ефіру ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук застерігала глядачів від маніпуляцій, а політиків – від повторювання помилок попередників", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що на ефір суспільно-політичного ток-шоу від 28 лютого був запрошений, зокрема, президент Петро Порошенко, втім редакція отримала від його партії пропозицію – покликати замість діючого президента в ефір голову фракції БПП – Артура Герасимова. Начебто президент особисто дав йому доручення представляти в ефірі каналу свою позицію.

  На телеканалі заявили, що вражені тим, що президента має хтось представляти.

  "Якщо Петро Порошенко вважає, що і на виборах 31 березня замість нього має брати участь саме Артур Герасімов, просимо нас про це повідомити. В такому разі будемо раді бачити його у студії ток-шоу", – зазначили на каналі.

  Нагадаємо, раніше політолог Олексій Якубін заявляв, що на президентських виборах у 2019 році вперше застосовується створення "сіток" підкупу виборців на рівні всієї країни.

  Теги : БПП Петро Порошенко "1+1" президентські вибори Артур Герасимов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів